Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Serwis i forum Terrarystyka.pl


Stegodyphus lineatus

07 sierpień 2015 18:01 | swiderelk w Serwis i forum Terrarystyka.pl

Domena: eukarionty (Eucaryota)
Królestwo: zwierzęta (Animalia)
Typ: stawonogi (Arthropoda)
Podtyp: szczękoczułkowce (Chelicerata)
Gromada: pajęczaki (Arachnida)
Rząd: pająki (Araneae)
Podrząd: Opisthothelae
Infrarząd: Mygalomorphae
Rodzina: Eresidae
Rodzaj: Stegodyphus
Gatunek: Stegodyphus lineatus

Czytaj resztę wpisu →    1 komentarzy    -----

Phidippus regius

08 lipiec 2015 09:02 | Daedin w Serwis i forum Terrarystyka.pl

Gatunek ten występuje w południowo-wschodnich rejonach USA, Wielkich Antylach i na Bahamach, ale najczęściej na półwyspie Floryda. Dorosłe samce osiągają ok 15mm DC (w zakresie od 12 do 24mm, rozpiętość kończyn 22-45mm), dorosłe samice osiągają ok 20m...

Czytaj resztę wpisu →    0 komentarzy    -----

Reklama w serwisie

30 marzec 2015 15:20 | Kober w Serwis i forum Terrarystyka.pl

Szanowni Państwo!

Serwis Terrarystyka.pl daje możliwość dotarcia do szerokiej, określonej grupy docelowej. Wynika to z charakteru serwisu. Jeżeli interesuje Państwa możliwość zaistnienia w świadomości odbiorców naszego portalu, to serdecznie zachęcamy do reklamy na naszych stronach.

Do kogo adresowany jest serwis?
Terrarystyka.pl to serwis dla ludzi zajmujących się zwierzętami, a w szczególności zwierzętami egzotycznymi. Serwis przeznaczony jest zarówno dla praktyków utrzymujących zwierzęta egzotyczne, jak i dla osób poszukujących informacji na ten temat.

Poniżej przedstawiamy ofertę reklamy w serwisie - jest ona jedynie propozycją, którą możemy dostosować do Państwa wymagań i potrzeb. Usługi dostępne są oddzielnie, istnieje również możliwość promocji na naszych stronach w dłuższym okresie (oferujemy przy tym korzystne rabaty). Zapraszamy.

Czytaj resztę wpisu →    0 komentarzy    -----