Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Problem Z Terrarium

chemia wody akwaterrarium pozostałe tematy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 10 2005 - 23:52

Cześć, od pewnego czasu zauważyłem, że jak patrze pod światło na wode w moim terrarium to mieni sie ona rózymi kolorami, tak jak wylana benzyna. Wygląda to fatalnie, poprostu jakby po powierzchni wody pływała jakaś mętna ciecz. Na dodatek zaczynają tworzyć się (niewiadomo skąd) jakieś białe niteczki, jakby ktos wate postrzępił i rzucał do wody. Kiedy to sie zrobilo szybko zmienilem wodę (przed wczoraj), a dzisiaj znowu zauważyłem to niepokojące mnie zjawisko. Co moge z tym zrobic?

#2 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 15 2005 - 15:34

Taka "kolorowa woda" na powierzchni robi sie tylko wtedy kiedy gadzina zrzuca skórę. Jak skończy, woda po wymianie będzie znowu czysta (na tyle na ile czysta może być woda jaką zamieszkuje żółw czerwonolicy :) ) Nic złego się nie dzieje...

#3 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 15 2005 - 16:34

Na grupie dyskusyjnej odpisali mi, ze woda jest za malo napowietrzana wiec podlaczylem pompke i problem znikną. Temat uwazam za zamkniety ;d pozdro

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chemia wody, akwaterrarium, pozostałe tematy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych