Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Żołw stepowy z ... ?

- - - - - łączenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 31 2005 - 13:03

Cześć! Mam pytanie, być może go już ktoś zadawał. Jakie inne zwierzaki terrarystyczne można trzymać z żółwiem lądowym?

#2 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano maj 31 2005 - 13:15

teoretycznie nie powinno sie trzymać róznych gatunków w jednym terrarium, ponieważ mają inne wymagania środowiskowe , a poza tym mogą przenosić na siebie choroby niespecyficzne dla danych gatunków!

#3 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano czerwiec 03 2005 - 23:36

ja osobiscie widzialam 2 kombinacje na wystawie akwarystyczno-terrarystycznej. terrarystyka oczywiscie byla w mniejszosci...zólwie stepowe byly trzymane z 2 wezami niestety nie powiem ci co to byl za gatunek bo sie nie znam na wezach ale w jednym terra byly 2 weze i 2 zólwie a tuz obok zólw z kameleone zrobilam takie :shock: ....tylko dlatego ze czegos podobnego wczesniej nie widzialam nalezy sie tez zastanowic czy hodowcy ktorzy wystawiali te zwierzeta byli odpowiedzialni?? ich rozsadek poddalabym pod watpliwosc...

#4 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano czerwiec 04 2005 - 09:44

wydaje mi sie że Ci wystawcy raczej nie mieli odpowiedniej ilości terrarium i powsadzali zwierzaki jak leci...właśnie dzieki takim "profesjonalnym" wystawom potem gadom dzieje ię krzywda bo ludzie mysla ze moga wszystkie gatunki trzać razem

#5 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano czerwiec 05 2005 - 23:27

Ja bym nie proponowal trzymania zolwi z innymi gatunkami zwierzat, poniewaz zolwie sa nosicielami chorb smiertelnych dla jaszczurek i wezy i na odwrot...temat niejednokrotnie walkowany na forum- ewent. zaryzkowalbym laczenia tych zwierzat w wypadku jesli mamy kontakt z danymi osobnikami od wielu lat i jestesmy w stu procentach pewni ich zdrowia(czyt. obecnosci roznych bakterii i wirusow, lubi innych pasozytow)

#6 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano czerwiec 07 2005 - 20:31

Dziękuję~! Wolałam się o tym przekonać w teorii niż próbować w praktycę. Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Wiem, że się irytujecie, gdy wątek już kiedyś był poruszany, dla tego przepraszam, ale nie każdy ma czas (za jakieś -10 minut) przeszukać to co musi i zadać nurtujące go pytania.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych