Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Żółw bez papierów, co z tym zrobić?

- - - - - prawo

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano czerwiec 13 2005 - 12:46

[quote name='Snajper']
Przykro mi, ale nieznajomosc prawa nie chroni przed odpowiedzialnoscia. Zolw jest nielegalny i taki juz pozostanie.

[quote name='Snajper']
Nie sadze...

[quote name='Snajper']
Nawet jesli sie jej uda nie uzyska dokumentow na legalne pochodzenie potomstwa.

[quote name='Snajper']
Chyba konfiskata. Czy cos jeszcze nie wiem. Faktem jest, ze kupila zolwia z przemytu wspierajac jednoczesnie ten proceder.

[quote name='igck']
Slyszalam o pajakach, wiec nie jest to niemozliwe.

[quote name='Snajper']
Nie nalezy sie spodziewac, zeby on mial taki papier. Skoro go nie wydal przy zakupie. Sadze, ze dokument potwierdzajacy legalnosc tego zolwia nigdy nie istnial i nie ma mozliwosci teraz go spreparowac.

[quote name='olo xxx']
Przeciez tu nie chodzi o paragon ale o numer CITES.

#22 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano czerwiec 16 2005 - 14:27

A co się robi z żółwiem, którego znalazło się na podwórku? Czy są jakiekolwiek szansy aby go zarejestrować? Co się w ogóle w takich wypadkach robi - mam na myśli - gdzieś zgłosić aby uzyskać papiery?

#23 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano czerwiec 16 2005 - 16:39

Jeżeli możnaby było tak zrobić , żeby z kądś uzyskać papiery na żółwia to zapewne wiele wiecej osób rejestrowałoby swoje żółwie.

#24 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano czerwiec 18 2005 - 09:59

to fakt, ale zamiast tu gdybać lepiej byłoby zadzwonic do ministerstwa ochrony srodowiska i anonimowo sie o wszystko wypytać

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych