Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

chory zolwik?

- - - - - zdrowie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 25 2003 - 16:35

Czesc mam pytanie, jakies dwa miesiace temu kupilam zolwika (chyba czerwonolicy, tak mi sie wydaje z obrazkow) i ostatnio cos sie z nim dzieje niedobrego. Zaczela mu schodzic skora z calego cialka, skorupa jakby sie rozchylila, nie jest juz taka jednolita jak kiedys i caly sie zrobil w zielone plamki, takie wyrazne jakby zrobione flamastrem. Jednym slowem wyglada nieciekawei. Nie moge nigdzie znalezc takich objawow choroby. Zachowuje sie normalnie, duzo plywa, lazi po skalkach, nurkuje. Woda w akwarium ma 29 stopni, jest bardzo duzo miejsca, ma filtr, lampke, grzalke i dosypuje mu soli akwaryjnej do wody. Woda jest czysciutka.

• PAWik lubi to

#2 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 28 2003 - 20:24

Rośnie..... :D

#3 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 30 2003 - 11:58

[quote name='mag']
jesli dobrze zrozumialem to wg. mnie (choc na zolwiach wodnych sie nie znam) rosnie za szybko :)

#4 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 30 2003 - 18:10

Dzieki!! Juz sie balam ze jest chory, a te zielone plamki? To tez nic zlego?

#5 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 30 2003 - 19:45

(chyba czerwonolicy, tak mi sie wydaje z obrazkow)

jak chyba? :)

moze te zielone plamki to glony? sprobuj je zetrzec moze sie uda

#6 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano kwiecień 30 2003 - 21:30

Patryk czerwonolice rosna bardzo szybko:PPPPPPPPPPPP

#7 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 01 2003 - 07:40

No chyba, bo ciezko mi odroznic ze zdjec. Np. ma zolte paski z boku glowy a nie czerwone. Probowalam to zetrzec paznokciem, ale sie boje naciskac bo jest mieciutki no i denerwuje sie jak ktos go bierze do reki.

#8 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 01 2003 - 15:49

[quote name='Jasiu']

JAsiu przeczytaj moja wypowiedz 5 razy zanim cos napiszesz? ZOlwie czerwonolice faktycznie rosna bartdzo szybko, ale (slyszalem), ze jak zolw ma rozchylona i niejednolita skorupe to rosnie za szybko

#9 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 01 2003 - 20:11

hehe:) moze on ma krzywice jak ma miekka skorupe?

#10 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano maj 01 2003 - 20:14

Np. ma zolte paski z boku glowy a nie czerwone

Jak czytałęm ksiazke o zolwiach tro byly tam czerwonolice i byky tesh takie z zoltymi paskami. wiec taki jest tylkjo nie wiem jak sie nazywa :) to jakis pokrewny gatunek

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych