Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zakup Żółwika :)

- - - - - wybór zwierzęcia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 10 2006 - 17:14

Witam Dopiero zaczynam zabawe z terrarium i mam zamiar kupic żółwia. Moglibyście polecic jaki gatunek kupic na poczatek? Chciałbym kupic wodnego. Chodowalem rybki przez 5 lat i mam spore awkarium ktore teraz świeci pustkami, zostaly mi takze kozenie, filtry i inne akcesoria wiec mysle ze z wystrojem nie bedzie problemu dodam ze jescze mam zdolnosci artystyczne :P Aha jezeli ktos wie to moze podac takze ceny roznych gatunkow. Aha i jescze jedno pytanie czy grzalka od akwarium nadawala by sie do tego zbiornika? bo ja mysle ze tak. Dzieki za odpowiedzi Pozdrowka PS. Dodam ze moje rybki nie wyginely tylko oddalem w dobre rece :D

#2 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 10 2006 - 18:13

Zapraszam na www.zolwie.ota.pl - wszystko na temat zolwi ozdobnych(wodnych). Ceny to zalezy skad jestes. Wahaja sie od 29zl - 60zl. Na poczatek polecam ostrogrzbietego lub zoltolicego. Napisz jaki masz duzy zbiornik. Co do akcesorii to beda ok te po rybkach :-) Zapraszam na www.forum.zolwie.ota.pl

#3 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 10 2006 - 20:07

zbiornik: Dlugosc 80 Szerokosc 40 Wysokosc 50 Moim zdaniem to w sam raz nawet jak troche podrosnie

#4 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 11 2006 - 17:29

Zbiornik jak najbardziej odpowiedni :-) 

#5 Serpentin

Serpentin

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano styczeń 14 2006 - 19:02

Co do cen żółwi ozdobnych to od 1zł-60zł. Na początek to polecam żółwia czerwonolicego, żółtolicego lub ostrogrzbietego.   :) Co do urzadzenia akwarium do zapraszam na strone Jojka Pozdrawiam i życze powodzenia w hodowlii :)

#6 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 15 2006 - 23:51

Czerwonolicych nie ma już w obrocie w polsce.

#7 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 16 2006 - 10:44

No chyba że kupi się wychodowanego w europie :-). A i to raczej nie w sklepie , wtedy trzeba pamiętać o rejestracji - wymagany dowód nabycia i pochodzenia

#8 Serpentin

Serpentin

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano styczeń 17 2006 - 09:38

Miałem na myśli sprzedwane od właścicieli a nawet te które oddają. Słyszałem, że w niektórych zoologicznych można jeszcze kupić czerwonolice.

#9 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 17 2006 - 15:02

Miałem na myśli sprzedwane od właścicieli a nawet te które oddają.
Słyszałem, że w niektórych zoologicznych można jeszcze kupić czerwonolice.

Ja już dawno w żadnym zoologiku nie widziałem. Teraz panują ostrogrzbiety i żółtolice :-)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybór zwierzęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych