Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Gdzie apteki w Warszawie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_sosa

gosc_sosa
  • Guests

Napisano styczeń 18 2006 - 20:35

mam roztocza w terrarium i potrzebne mi te leki : Povidone-Iodine Ivomec lub baymec. Orientuje sie ktos gdzie jest w Warszawie apteka weterynaryjna albo jakis weterynarz co moze miec te srodki? Z gory dzieki za pomoc.

#2 mysza

mysza

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisano styczeń 21 2006 - 15:36

Nie ma czegoś takiego jak aptaka weterynaryjna. A środki, które się stosuje przy leczeniu zwierząt dostaniesz w normalnej aptece lub przy większych lecznicach weterynaryjnych, które prowadzą sprzedaż leków. Jeżeli mieszkasz blisko bemowa to tam jest na ul. Powstańców Śląskich całodobowa.

#3 gosc_sosa

gosc_sosa
  • Guests

Napisano styczeń 21 2006 - 16:26

dzieki :) a tak poza tym to ja tez z Milanówka jestem:)

#4 mysza

mysza

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisano styczeń 21 2006 - 16:36

ooo fajnie... a ja chciałam szukać ludzi z okolic :) To idź do apteki a jak nie to do pierwszego lepszego weta, ktory wypisze recetpe... nawet jak sie na gadach nie zna, to powiedz, ze chodzi o roztocza i dezynfekcje terrarium:)

#5 gosc_sosa

gosc_sosa
  • Guests

Napisano styczeń 22 2006 - 13:34

juz zalatwilem:) a wlasciewie to moja dziewczyna bo to o jej weze chodzilo:) ja tylko posrednicze:) ja w terrarium tylko pajaki trzymam... a te srodki to tez do odkazania psow ,kotow i bydla sa wiec faktycznie nie bylo problemu....

#6 mysza

mysza

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1875 postów

Napisano styczeń 22 2006 - 17:13

to super, bardzo sie ciesze :)

#7 marysia78

marysia78

Newbie

• Terrarysta
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czerwiec 07 2016 - 14:11

Mogę zarekomendować niedawno otworzoną aptekę firmy Namex k. ronda Wiatraczna. Świetne ceny, masa promocji, w tym fajna akcja z lekami za dwa złote. Sama obsługa też jest na dobrym poziomie, widać, że są rozeznanie w ofercie, wiedzą co mają na stanie i co zaoferować klientowi, żeby ten mniej wydał, a dostał tak samo skuteczny lek.

#8 Daedin

Daedin

Pan Skorpion

• Administrator
  • 927 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano czerwiec 17 2016 - 14:59

A są tam lekarstwa, które stosuje się powszechnie w leczeniu zwierząt? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych