Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Parka

- - - - - łączenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 23 2006 - 23:53

Witam. Chciałbym wiedzieć czy kupienie mojemu (chyba bo nie wiem jak poznać) samcowi (10cm) samiczki okolo 4-5cm to dobry pomysł. Pozdrwiam

#2 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 24 2006 - 00:41

u 4-5 cm nie odróżnisz płci :-) a po drugie ten większy może zrobic małemu krzywdę. Dla 10 cm minimum to 7 cm toważysz(ka), nie da sie łatwo pogryźć itp.

#3 Serpentin

Serpentin

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano styczeń 24 2006 - 09:37

no myśłe, że to raczej nie najlepszy pomysł ten wiekszy żółw może zrobić nowemu krzywde przy podawaniu pokarmu a może nawet wziąć nowego towarzysza za nowy pokarm.

#4 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 24 2006 - 21:34

Pokarm to może nie, ale napewno odganiał by małego od żarcia, i czasami mógł by go zaatakować, w obronie terytorium :D.

#5 Serpentin

Serpentin

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano maj 25 2006 - 17:28

"Pokarm to może nie, ale napewno odganiał by małego od żarcia" - ja osobiście słyszałem o przypadkach, że po wpuszczeniu takiego malucha do dużego żółwia żyjącego długo samemu zaczął on zanim płynąć i próbować go zaatakować  ;) wiec wiesz..... wziął go chyba poprostu za jakieś uciekające jedzenie....

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych