Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Jak przekonać mamę?

- - - - - wybór zwierzęcia warunki hodowli

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:24

Wiem o tym, mam zaufany sklep z dobrym facetem, ktoremu nie zalezy tylko na zarobku, ale i na dobru zwierzakow. Znowu inny sklepu w moim miescie, gdzie zaszedlem popatrzec na zwierzaki, jest TRAGICZNY. Zwierzeta bez papierow, nie umieja sie nim zajmowac, karmia glownie salata - zolwia jak juz go maja, a maja na przemian 1zolw, 1pajak, az szkoda patrzec. Co jest najgorsze podsluchalem jak sprzedawali zolwia i mowili ze go tylko mozna karmic salata, ehh tylko zwierzat szkoda.

#22 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:26

1 : Tylko uwazaj, bo w takich sklepach czesto wciskaja kit i mozesz wydac kupe kasy i kupic zbedne rupiecie.

To się może zdażyć w każdym sklepie, jak dłużej porozmawiasz ze sprzedawca i on wyczai, że jesteś zielony.

#23 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:28

A jezeli juz nie chcial bym korzystac z uslug sklepu, to moze ktorys z hodowcow ma takiego malego zolwika na sprzedaz? Czytalem ze wam sie juz wykluwaja itd.

#24 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:31

Wątpie. Ja ostatnio szukałam i znalazłam dopiero w zoomarkecie w Warszawie. Ciężko znaleźć malutkiego żółwia. Przynajmniej w okolicach Krakowa, gdzie mieszkam, nigdzie takiego nie było.

#25 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:35

W mojej okolicy weterynarze to sami naciagacze i w dodatku nie znaja sie na niczym, czy moge go odrobaczyc sam, czy musze jednak isc do weta ktory sie na tym nie zna kompletnie?

#26 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano sierpień 05 2006 - 22:46

1 : czy moge go odrobaczyc sam, czy musze jednak isc do weta ktory sie na tym nie zna kompletnie?

A prosilam, zebysz poczytal starsze posty...

#27 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano sierpień 06 2006 - 15:03

Witka.Od biedy jeżeli miałby to być jedyny problem 60x30x30 na 2 lata przy tak małym osobniku wystarczy.Mama przez 2 lata zmieni zdanie[wszystko w twoich rękach]warzniejsze jest abyś siędowiedział dużo oprawidłowej budowie terra tj.ściółce,wilgotności,wentylacji i jak wyżej koledzy mówili o oświetleniu  ;) :)

#28 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano sierpień 06 2006 - 17:46

No ceny z kosmosu. Repti Glo 8.0 czyli taka dal greka/stepa o dł. 45 cm nie kosztuje więcej niż 50 zeta. Na spokojnie podejdż do tematu. Rozważ wszystkie za i przeciw.

#29 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 06 2006 - 19:38

Do kolegi Carlosa, ja juz to wszystko wiem. Odrobaczenie przeoczylem. A wiec tak : kal do badania i do tego dobiore wlasciwe odrobaczenie u weta. Myslalem ze moze robi sie tak jak u psa, ale mylilem sie. Ja juz rozwazylem. Do mojej mamy nic nie dociera, albo udaje ze nie slyszy jak o tym mowie, albo mowi tekst "po moim trupie", ona nie jest zdrowa pod wzgledem zwierzat to fakt. Juz nie wiem jakich argumentow urzyc, aby ja przekonac.

#30 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano sierpień 06 2006 - 23:08

Więc poproś aby to ona podała ci konkretne argumenty. A jak długo próbujesz ją już przekonywać?

#31 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 07 2006 - 09:14

No wlasnie, ona nie podaje zadnych argumentow tylko mowi ze NIE, no od dwoch tygodni.

#32 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano sierpień 07 2006 - 10:16

Musi mieć jakiś powód, a dwa tygodnie to jeszcze nie tak długo. Powodzenia i wytrwałości życzę. Ja o psa prosiłam podnad rok, jak byłam mała.

#33 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano sierpień 07 2006 - 10:20

Jesli ktos poprostu nie lubi zwierzat, to marne szanse, ze sie cos wskora.

#34 gosc_piotrek_

gosc_piotrek_
  • Guests

Napisano sierpień 07 2006 - 12:42

To ja zamecze, ja o psa prosilem 7 :P i niestety musilaem go oddac bo maja wszyscy na niego alergie - oprocz mnie oczywiscie, ale na zolwia miec nie mozna ;), jak nie bedzie slyszala innego tematu to sie zgodzi dla swietego spokoju, tak jak bylo z psem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybór zwierzęcia, warunki hodowli

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych