Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zachowania stepcia - próba kopulacji?

- - - - - zachowania rozmnażanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_mielu

gosc_mielu
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2007 - 11:55

1. Jak wyglada zachowanie zolwia podczas kopulacji? Czy otwiera pyszczek a odglosy jakie wydaje se troche piszczace? Jesli tak to moj upodobal sobie kamien;D Na ile to jest nie normalne? I jesli probuje kopulowac, a wiem ze to jest trudne w niewoli to znaczy ze ma zagwarantowane dobre warunki a w polaczeniu z samica mogly by byc mlode? 2. Jak podchodze do terra to zaczyna energicznie kiwac glowa z gory na dol. Czy to jakas choroba czy broni swojej wybranki? ;)

#2 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2007 - 12:31

Zachowanie które opisujesz jest typowe dla kopulacji (Asia wysyłała filmik z figlami Ważaniaka i Walentyny, nie pamietam w którym poście to było ale znajdź i obejrzyj sobie). Żółwie często robią 'to" z kamieniem.

#3 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2007 - 14:01

Jak widać u żółwi takie pomyłki to normalka!  ;) http://video.google....716497&q=turtle http://video.google....0713&q=tortoise

#4 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2007 - 14:33

Heh, masz bardzo napalonego samca. Nic nadzwyczajnego, po prostu czuje wiosnę :)  8) Mój samcol ma 2 dziewczyny do dyspozycji. :P

#5 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2007 - 17:59

Jest to typowe zachowanie dla dojrzałego płciowo żółwia, który chce rozładować swoje "napięcie" i próbuje w jakiś sposób zaspokoić swoje potrzeby

I jeśli probuje kopulować, a wiem ze to jest trudne w niewoli to znaczy ze ma zagwarantowane dobre warunki a w połączeniu z samica mogły by być młode?

Nie wysuwałabym aż tak daleko idących wniosków po prostu ma ochotę i tyle. Od ochoty do skutecznego zapłodnienia prowadzi wyboista droga

Jak podchodzę do terra to zaczyna energicznie kiwać głową z góry na dol.

Może po prostu on tak na ciebie reaguje

#6 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano kwiecień 04 2007 - 17:12

Jak podchodzę do terra to zaczyna energicznie kiwać głową z góry na dol.
Może po prostu on tak na ciebie reaguje

To jest typowe zachowanie godowe,  jeżeli jesteś kobietą, to może czuje feromony?

Choć niektóre żółwie kopulują na nogach mężczyzn.

#7 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 04 2007 - 20:02

Ja zrobiłam wczoraj eksperyment. Wsadziłam Tusiowi do terra ceramicznego żółwia z mojej kolekcji, żółw był jego wielkości i wyglądał bardzo realnie. Chciałam zobaczyć jak zareaguje na niego, a on................ podszedł do nniego i zaczął się podniecać, nie wszedł na niego tylko obserwował go z odległości ok.5-10 cm i wygładało tak jakby podniecał się jego widokiem. Wyciągnął penisa, chował i wyciągał głowę (tak jak wtedy gdy robi kupę). Zachowywał się jak nastolatek, który chce, ale jeszcze nie wie jak.

#8 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano kwiecień 04 2007 - 20:05

Łoł :) No to Tusiek albo jest starszy, albo jest małym zboczeńcem :D Choć z drugiej strony, intymność żółwi potrafi być fascynująca. Nie bójmy się o tym rozmawiać.

#9 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano kwiecień 05 2007 - 00:02

Jesli tak to moj upodobal sobie kamien;D Na ile to jest nie normalne?

Nie martw się. Mój zgwałcił kiedyś kupkę siana. Hormony buzują ;)

I jesli probuje kopulowac, a wiem ze to jest trudne w niewoli to znaczy ze ma zagwarantowane dobre warunki a w polaczeniu z samica mogly by byc mlode?

Popęd samca niczego nie zagwarantuje...

Jak podchodze do terra to zaczyna energicznie kiwac glowa z gory na dol. Czy to jakas choroba czy broni swojej wybranki?

Najnormalniej w świecie Cię podrywa :)

#10 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano kwiecień 05 2007 - 08:17

Ja zrobiłam wczoraj eksperyment. Wsadziłam Tusiowi do terra ceramicznego żółwia z mojej kolekcji, żółw był jego wielkości i wyglądał bardzo realnie. Chciałam zobaczyć jak zareaguje na niego, a on.... podszedł do nniego i zaczął się podniecać, nie wszedł na niego tylko obserwował go z odległości ok.5-10 cm i wygładało tak jakby podniecał się jego widokiem. Wyciągnął penisa, chował i wyciągał głowę (tak jak wtedy gdy robi kupę). Zachowywał się jak nastolatek, który chce, ale jeszcze nie wie jak.

:rotfl:

Choć z drugiej strony, intymność żółwi potrafi być fascynująca.

Nie bójmy się o tym rozmawiać.

Nie martw się. Mój zgwałcił kiedyś kupkę siana. Hormony buzują Wink

Po prostu boki zrywam jak to czytam, tak fajnie o tym piszecie. W sumie dla tych żółwi musi być straszne obciążenie

#11 gosc_mielu

gosc_mielu
  • Guests

Napisano kwiecień 05 2007 - 11:01

hehe dzieki wszystkim, moj zolwik to widocznie jakis "żigolak" , bo bawi sie z kamieniami kilka razy dziennie ;) Ah i jesli chodzi o kiwanie glowa to zolwik upodobal sobie tylko mnie, nie wiem czy uznac to za komplemet?  ;D Ps. Nie, nie jestem kobieta ;)

#12 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano kwiecień 05 2007 - 17:02

Przejdź obok tego obojętnie. Zrób fotkę zabawy z kiamieniem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zachowania, rozmnażanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych