Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Amory 8 cm żółwia?

- - - - - zachowania rozmnażanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 gosc_nulus

gosc_nulus
  • Guests

Napisano marzec 30 2008 - 22:21

Dobra dobra dziewczyny :P Głodnemu chleb na myśli :D A Karlos niech robi swoje.

#22 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 11:54

Gdzie tu naukowo? ;) Ja sie moim nie przejmowalam, ma to ma, i dobrze;) ale zeby na publicznym forum narzady wyciagac... jeszcze sie pokloccie czyj ladniejszy ;D

#23 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 12:45

Ja zdjęcie swojego nie pokazałam... Wiesz gdyby to był pies czy kot to roztrząsanie takiego tematu było by nie na miejscu, ale po raz pierwszy zobaczyłam to u mojego żółwia i zdziwiłam się że to ma takie wymiary i taki dziwny kształt... Na początku się wystraszyłam że mu razem z narządem płciowym jakieś wnętrzności wylazły  :glupi: No i zaczełam szukać na stronkach czy to rzeczywiście tak wygląda. Swoją drogą ciekawe czy u jakichś innych zwierzaków jest taka dziwna "końcówka" narządu i czemu akurat tak jest ukształtowana?

#24 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 12:58

Owszem, natura miala tu pare dziwnych pomyslow, daleko nie szukajac, swinia tj knur;), albo baran albo koziol, nie pamietam, tez ma ciekawy element ;)... weze maja podwojny narzad ... A kup sobie taka ksiazke bodajze "Porady seksualne doktor Tatiany dla zwierzat duzych i malych" - mniej wiecej taki tytul, nie mam jak sprawdzic - i doksztalc sie :P

#25 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 13:31

i doksztalc sie

przydało by się  ;D . Miastowa :) No a w zoo to się nie przyglądałam.... he he he

#26 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 14:55

Ja tez miastowa, ale zem sie edukowala. Przedmiot taki byl, "Rozrod zwierzat" i tam sie trza bylo wglebic w szczegoly ;) A ksiazke polecam. Fakty naukowe, ale podane tak, ze mozna sie posmiac...

#27 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 18:26

nie miałam niestety takiego przedmiotu... Inny kraj inne obyczaje... Dzięki za książkę U nas edukacja jeżeli chodzi o zwierzęta obyła się bez wgłębiania się w tego typu szczegóły i jak mieliśmy przedmiot taki Anatomia Człowieka to rozdział o rozmnażaniu niestety trzeba było przeczytać w domu i bez że tak powiem omówienia tematu. 

#28 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano marzec 31 2008 - 19:06

Na początku się wystraszyłam że mu razem z narządem płciowym jakieś wnętrzności wylazły

Ja miałam to samo, bardzo sie wystraszyłam, że to krwotok jakiś, a to była tylko męskość.  ;)

#29 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano kwiecień 01 2008 - 13:27

Mnie tego na zootechnice uczyli ;) wiedza fachowa ::) A ksiazke polecam, ja sie w glos smialam.

#30 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 22:03

Amory i po amorach. Karlos to bardzo cnotliwy młody żółw i już się nie obnaża... ale dziś samodzielnie wcinał mlecz - co raz lepiej mu smakuje!

#31 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 09 2008 - 06:32

A mój Tus coś ostatnio dał sobie spokój i zostawił kamyki w spokoju.

#32 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano kwiecień 09 2008 - 08:43

U mojego obserwowałam to też kilka razy i spokój na razie

#33 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano kwiecień 12 2008 - 21:15

Ha, moj dorastal w towarzystwie to i nie wykazywal skrzywionych sklonnosci;) Ksiazka - dokladny tytul - Porady seksualne dr. Tatiany dla wszystkich stworzen duzych i malych, autor - Olivia Judson.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zachowania, rozmnażanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych