Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Wzmożony apetyt

- - - - - zdrowie żywienie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 01 2008 - 16:14

Tuś wykluł się w czerwcu 2005

#42 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano kwiecień 01 2008 - 20:07

Uspokoiłam się, Kasia zmądrzała. W tej chwili leży dużo mleczu, ona najadła się w dzień i nie wyjada całości. Karlos stwierdził że nikt go karmić nie będzie i sam ładnie je. Wszystko się chyba unormowało.

#43 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 11:31

A ja kupiłam dziś Tusiowi kiełki rzodkiewki. Nie jadł, popatrzył tylko na mnie jak na idiotkę!

#44 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 14:08

To samo zrobiła Kasia jak wzieła do buzi kiełek słonecznika. Wypluła go. I to samo zdziwione spojrzenie - co Ty mi dałaś  ???  :P Nie dała się przekonać...

#45 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 14:46

Bardzo rozsadne stworzenia ;D ...

#46 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 15:28

kiełek słonecznika

A kielki słonecznika to mój Tuś akurat uwielbia.

#47 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 15:39

Moje też po wstepnej niechęci zajadają się kiełkami. Praktycznie każde im wchodzą.

#48 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 19:04

Kiełków rzodkiewki nie chciał bo mu chyba smierdziały, pański piesek!

#49 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano kwiecień 02 2008 - 21:58

Niestety moje kręcą głową na kiełki, Kasia zawsze długo się przywąchuje jak jej daje coś mniejszego niż liść - anuż kiełki! Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zamiast żółwi to ja się zajadam kiełkami  :P :tak: nigdy wczesniej nie próbowałam podsmażać je na patelnie leciutko a teraz to mój przysmak  ;D

#50 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2008 - 13:16

Kielki to naprawde nie jest idealna karma dla zolwi, wiec bydlatka swoj rozum maja, ze tego nie jedza.

#51 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2008 - 13:51

Kielki to naprawde nie jest idealna karma dla zolwi,

Karma to nie, ale dodatek po zimie moim zdaniem wyśmienity. Lepsze to niż futrowanie żółwia syntetycznymi witaminami.

#52 gosc_Renia (aga)

gosc_Renia (aga)
  • Guests

Napisano kwiecień 03 2008 - 17:52

dodatek po zimie moim zdaniem wyśmienity

Moim też  ;)

#53 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano kwiecień 04 2008 - 11:29

Akurat po zimie lepsze jest mlode zielsko, a kielki szczegolnie dla mlodych zolwi i szczegolnie w nadmiarze moga byc ryzykowne, ale prosze bardzo. Ja nie dawalam i nie daje. Jesli juz podawac to naprawde niewiele i rzadko. Jesli ktos zimuje, to moze poczekac z wybudzaniem ze 2 tygodnie dluzej i wrzucic zolwia od razu na naturalna karme. Niektorzy nawet zalecaja  pozniej zaczete i dluzsze zimowanie i wystawianie zolwi od razu na zimny wybieg, zeby nie robic tak, ze zolw najpierw spedza miesiac w cieplym terra a potem wedruje na dwor, gdzie jest chlodniej... to akurat wydaje mi sie logiczne;)

#54 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano kwiecień 04 2008 - 16:03

Akurat po zimie lepsze jest mlode zielsko

He he he.. Ja mówię o okresie, kiedy żółwie już nie śpią a zielska ni widu ni słychu. Na razie mam do dyspozycji wyłącznie pokrzywy jeśli chodzi o zielsko. No to zapodaję żółwiom od czasu do czasu witaminy w postaci kiełków i wcale nie uważam, że źle robię. U mnie jakieś zielsko to dopiero za miesiąc będzie.

Jesli ktos zimuje, to moze poczekac z wybudzaniem ze 2 tygodnie dluzej

No nie zawsze się da i nie zawsze się chce żółwia tak długo zimować. Ja to bym swoje musiała zimowac do maja, zeby zrobić tak jak napisałaś hi hi hi.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie, żywienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych