Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Truskawki i żółw stepowy?

- - - - - żywienie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_Adam88

gosc_Adam88
  • Guests

Napisano czerwiec 27 2008 - 10:56

Mam pytanie. Mój żółwik kiedy był puszczony na spacerek znalazł truskawkę i zaczął ją jeść ale że była brudna postanowiłem ją zabrać i przynieść mu umytą, czystą i świeżą truskawkę. Zjadł jej ponad połowę więc następnego dnia dałem mu znowu lecz zacząłem się zastanawiać czy dobrze robię ? Czy jemu to nie zaszkodzi ? Oczywiście truskawki nie są pryskane bo są to nasze truskawki nie kupne i mimo tego myte. ???

#2 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano czerwiec 27 2008 - 11:12

Na początku masz temat o żywieniu żółwi - przeczytaj koniecznie! Tak, truskawkę możesz dać ale bardzo rzadko, lepiej dawać liście truskawek.

#3 gosc_yowah76

gosc_yowah76
  • Guests

Napisano czerwiec 27 2008 - 20:26

Od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi. Jesli sa swoje, nie pryskane, nie ma co popadac w histerie i myc.

#4 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano lipiec 01 2008 - 08:57

zaczął ją jeść ale że była brudna postanowiłem ją zabrać i przynieść mu umytą, czystą

Nic by mu się nie stało, gdyby zjadł brudną. W naturze im nikt tego nie myję. Kilka owoców raz na jakiś czas na pewno mu nie zaszkodzi, szczególnie, że nie były traktowane żadną chemią. A nie miał przypadkiem ochoty na liście truskawek?

#5 gosc_Adam88

gosc_Adam88
  • Guests

Napisano lipiec 01 2008 - 09:33

Niestety na liście nie  :nie:

#6 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano lipiec 01 2008 - 15:22

Skoro masz truskawki i w dodatku nie sa pryskane to zbieraj te liście na zimowy susz, póki są jeszcze ładne.

#7 gosc_Adam88

gosc_Adam88
  • Guests

Napisano lipiec 01 2008 - 17:59

Wiem. W ogóle jestem bardzo zadowolony bo mam bardzo dużo suszu na zimę. Ale z drugiej strony mieszkanie na wsi nie jest takie fajne min. daleko do zoologicznego , do weta  :nie:

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żywienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych