Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Spóźnione papiery

- - - - - prawo

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano marzec 11 2009 - 22:00

Dziś otrzymałam papier o wyrejestrowaniu żółwi. Dokument ma datę 24.01.2008r. Wcześniej żółwie przyjechały wraz z odręcznie napisaną kartką że mi Pan przekazuje te żółwie oraz kserokopie dokumentu z zapisem zarejestrowanych zwierząt. I co teraz? Mam problem? Bo jak ja teraz udowodnię że prosiłam od razu o papiery? Czy mi zwierzaki zarejestrują?

#2 gosc_Karina888

gosc_Karina888
  • Guests

Napisano marzec 15 2009 - 13:20

Powinni

#3 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano marzec 16 2009 - 09:14

Czy mi zwierzaki zarejestrują?

Po prostu pójdź i zapytaj u źródła :)

#4 gosc_Ole

gosc_Ole
  • Guests

Napisano marzec 17 2009 - 12:00

Byłam, złożyłam wszystkie papiery jakie miałam wraz z listami odręcznymi od właściciela, dokumentem o przekazaniu żółwi do hodowli, dokumentem stwierdzającym wyrejestrowanie żółwi oraz odręcznie napisanym pismem wyjaśniającym krok po kroku co otrzymałam najpierw, co później. Jedyne co mogą ode mnie z Warszawy żądać to jak powiedział Pan urzędnik - dokument: Akt Darowizny. Cóż to? Piszę się odręcznie? Nie wystarczy dokument o przekazanie do hodowli?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych