Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Żółw czerwonolicy parę pytań.

- - - - - warunki hodowli

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gosc_zxc07

gosc_zxc07
  • Guests

Napisano sierpień 16 2009 - 12:50

Witam. Niedawno kupiłem żółwia i mam parę pytań. 1. Mam akwarium w nim wysepka wody 2x więcej niż żółw mierzy i nad akwarium 1 lampkę nocną i nic więcej. Czy to mu starczy?? 2. Mój żółw gdy wyschnie jest cały normalny tylko w niektórych miejscach jest taki bardziej szary czy to grzybica? 3. Żółw próbuje cały czas płynąć w ściankę akwarium czy mu jest źle? 4. Gdy żółw otworzy powieki na jednym oku ma takie coś jakby osłonę do polowy oka coś jak by ptak czy to nie dobór witaminy A? 5. Długość jego skorupy od głowy do ogona wynosi 13 cm. ile może mieć lat? 6.Co ile powinienem zmieniać wodę w akwarium? 7.Z Żółwia wypływa taki jakby śluz czy to coś złego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano sierpień 16 2009 - 14:35

Ja mam do Ciebie tylko jedno pytanie. Czy przeczytałeś regulamin FAQ i atrykuł na temat żółwi czerwonolicych?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warunki hodowli

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych