Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Gdzie oddać żółwia?

- - - - - warunki hodowli

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_sisi19822

gosc_sisi19822
  • Guests

Napisano październik 18 2009 - 20:52

Cześć wszystkim, jestem posiadaczem 2 żółwi czerwonolicych nieukrywam że akwarium jaki posiadam jest powoli za mały dla nich (wiekszy ma ok 25 cm mniejszy 20 cm długosci skorupy) akwarium mam ok 1 metra długosci.Pytanie moje dotyczy miejsca gdzie mogę oddać moje żółwiki, aby miały zapewnioną dobrą opiekę i miejsce do egzystencji odpowiedie do ich rozmiaru.Jestem z południa Polski więc jeśli znajduje się gdzieś do mw wysokości Łodzi jakieś schronisko bądz innego rodzaju przytułek dla żółwi chętnie oddam a nawet więcej dowiozę je tam.Oglądałem już jedno takie miejsce ale stwierdziłem że nienadaje sie dla moich przyjacół.Bardzo proszę o POMOC!!!

#2 gosc_sabatino1633

gosc_sabatino1633
  • Guests

Napisano październik 18 2009 - 23:50

Witam. Porozmawiaj ze sklepami zoologicznymi,czasami przyjmą,choć są z tym problemy. Najszybciej to uda ci sie je sprzedać na giełdach internetowych. Prosze cie tylko o to abys nie wypuszczał ich do jeziora albo rzeki w kraju,gdyż zagraża to naszym rodzimym gatunom jak np. żółw błotny. Jeżeli twoje żółwie spotkają się z naszym błotnym to napewo nasze zginą,poniewasz zajmują te same siedliska i czerwonolice są silniejsze. Pozdrawiam.

#3 Ambitna

Ambitna

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano październik 19 2009 - 15:31

Z tego co wiem to w Lublinie jest schronisko dla egzotycznych zwierzat, jedyne w Polsce, ale to troche daleko. Jezeli wystawisz na allegro itp to nie masz pewnosci ze bede miec dobry dom. Wiesz zachowales sie troche nieodpowiedzialnie kupujac zwierze na ktore nie masz miejsca.

#4 gosc_zzabula

gosc_zzabula
  • Guests

Napisano październik 19 2009 - 16:54

Wiesz zachowales sie troche nieodpowiedzialnie kupujac zwierze na ktore nie masz miejsca.

Tutaj się z koleżanką zgodzę ma racje. 

#5 gosc_sisi19822

gosc_sisi19822
  • Guests

Napisano październik 19 2009 - 21:35

Wiesz zachowales sie troche nieodpowiedzialnie kupujac zwierze na ktore nie masz miejsca.

Tutaj się z koleżanką zgodzę ma racje. 

Po pierwsze dostałem te żółwie i dbam o nie bardzo, są w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ale niestety niemoge sie nimi zajmować i w obecnej chwili dać im wystarczające akwarium( maja 202L) .Prosiłem o Pomoc w celu ich umieszczenia a nie opini na ten temat!!!!!!!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warunki hodowli

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych