Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Drugi Żółw

- - - - - łączenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_KamilVDono

gosc_KamilVDono
  • Guests

Napisano listopad 19 2009 - 16:04

Mam żółwice (na 75% bo ma rok) Palladynke i chce kupić jej towarzysza/ke i nie wiem czy będą się bić albo coś w tym rodzaju ??? I czy akwaterrarium 150L starczy

#2 gosc_Lutaman

gosc_Lutaman
  • Guests

Napisano grudzień 01 2009 - 23:01

jaki to rodzaj żółwia? Gatunek w sensie

#3 Ambitna

Ambitna

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano grudzień 06 2009 - 14:16

Napisz jeszcze jakiej wielkosci jest ten twoj zolw, i oczywiscie gatunek. Jak masz zarazem z nim w akwa jakies inne zwierzaki np. rybki to napisz jak na nie reaguje.

#4 gosc_KamilVDono

gosc_KamilVDono
  • Guests

Napisano grudzień 08 2009 - 16:08

Żółtolicy Karapaks 5,5      5 Mam rybki neonki i gupiki ale ona/on nie rusza ich, nie boi się ich(one go też) Mam też ślimaka (były 2 ale 2 zjadł) Edit: acha a chce kupić 2 żółtolicka albo malowanego :P

#5 gosc_Walu

gosc_Walu
  • Guests

Napisano grudzień 16 2009 - 08:05

150litrów to nawet na jednego dorosłego za mało tym bardziej, że to samica, one rosną większe chociaż 5,5cm to jeszcze za mały żółwik żeby mówić o płci, a sądząc po tym, że ma już rok i tylko tyle to ja bym prędzej skłaniał się ku samcowi. A jeżeli chodzi o dogadywanie się to jest tak, że w za małym zbiorniku prawie na pewno będą ze sobą walczyć, w odpowiedniej wielkości, czyli dla 2 gadów min 300litrów mogą ale nie muszą tu już zależy od temperamentu żółwi.

#6 gosc_KamilVDono

gosc_KamilVDono
  • Guests

Napisano luty 01 2010 - 16:59

Odświeżam WIELKIE SORRY Żółwik teraz dopiero ma rok (nie wiem co se w tedy myślałem jak to pisałem) i "wymiary" 6,5 na 5,5 I narazie te 150L starczy (nigdzie nie pisałem że te akwa takie zostanie aż do śmierci) później spuszcze jedną ściankę i dokleje nowe i wyjdzie 350L :tak: ale boje się że moja skorupka będzie agresywna względę tego małego żółwika i ponawiam pytanie czy moge kupić 2 żółwika i być o niego spokojny czy nie

#7 gosc_rainok

gosc_rainok
  • Guests

Napisano luty 01 2010 - 22:04

Ja ci odpowiem tak : Wszystko zależy od charakteru żółwia ale w 90% nic nie będzie ponieważ on jest jeszcze maleńki .. Co innego jak by miał tak z 10 cm + to wtedy bym się tym martwił . No i kup tego żółwia już ponieważ powinieneś zrobić kwarantanne co najmniej na 3 miesiące .. Do tego czasu żółw będzie miał już z 8 cm a tamten co kupisz z 6 .. Ja też się przymierzam .. Już raz jak kupowałem drugiego i mój pierwszy też miał 5-6 cm wtedy i jak już mówiłem to są maluchy więc nie zaczną się bic no chyba że mają jakiś instynkt zabójcy .. :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych