Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

"Wyspa" dla czerwonolicego.

pozostałe tematy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gosc_EnergyLove

gosc_EnergyLove
  • Guests

Napisano styczeń 05 2010 - 22:54

Witam Czy ta wysepka bądź miejsce do wylegiwania sie jest naprawde konieczne? Widziałem wiele hodowców nie posiadających tego lecz mających duże akwaria z dużą iloscią wody lecz bez zadnych wysepek.#2 gosc_Walu

gosc_Walu
  • Guests

Napisano styczeń 06 2010 - 07:25

Jak sama nazwa wskazuje to żółwie wodno lądowe i wyspa jest niezbędna dla zdrowia żółwia, który musi mieć miejsce gdzie się całkowicie osuszy i zażyje kąpieli słonecznych i po prostu odpocznie. Ci którzy mają akwaria bez wyspy mają lub będą mieli poważne problemy zdrowotne ze swoimi żółwiami, to są zwierzęta zmiennocieplne wyspa i kąpiele słoneczne służą regulacji temperatury ciała już o higienicznej stronie nie wspominając, żółw osuszając skorupę zapobiega rozwojowi grzybic i pomaga mu to w wylince. Musi być i koniec! P.S Oprócz wyspy konieczny jest też promiennik ciepła nad nią.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozostałe tematy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych