Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Newsy terrarystyczne

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano luty 27 2011 - 14:19

Naszej stronce by się taki dział niusów bardzo przydał. Z pewnością lekko by ożywiło to serwis, a wielu z nas poszerzyło by swoją wiedzę. Na TCP coś takiego działa i przyznaję, że często je przeglądam. Pojawienie się takiego działu choćby na forum na pewno przyciągnęłoby nowych userów. :) Oczywiście ktoś by musiał to pisać, więc również przydałoby się powołać grupę redaktorów, którzy by te niusy pisali. Redaktorzy musieliby być obeznani z terrarystyką, jak i ze źródłami oraz umieli przynajmniej bardzo dobrze jakiś język obcy :) Redaktorów można by podzielić na np. - Redaktorzy niusów związanych z daną gromadą - Redaktorów niusów związanych z terrarium I jeszcze kilku, ale nie mam pomysłów jakich ;) Co o tym myślicie?

#2 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano luty 27 2011 - 18:28

Myślę, że jak chcesz to robić, to nie ma problemu ;).

#3 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano luty 27 2011 - 19:19

Pisać niusy? Raczej nie... Jak ja po angielsku zdanie że "gekon może być Harlequinem" przeczytałem "Gekon to Harlequin". :wstyd: No chyba że będę kopiował niusy z TCP :diablo: A na poważnie, to jeżeli taki pomysł zostanie zaakceptowanych przez tych "na górze", można by urządzić rekrutacje na redaktorów ;)

#4 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano luty 27 2011 - 19:46

Jak już mówiłem, jak zorganizujesz ludzi, którzy będą to pisać lub sam to napiszesz, to nie ma problemu ;).

#5 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano luty 27 2011 - 19:48

Aha, o to Ci chodziło :) No to można zacząć rekrutację?

#6 gosc_jaguarowa

gosc_jaguarowa
  • Guests

Napisano luty 28 2011 - 06:07

Pomysł z newsami już się przewijał tu i ówdzie :) Ja popieram jak najbardziej, poczekajmy jeszcze na wypowiedzi tych czerwonych pozostałych, zielonych zresztą też ;) Misiek, może najpierw napisz coś więcej o tej rekrutacji. Rozumiem, że zgłosiłeś się na ochotnika, który pozyska tych ludzi, tak?

#7 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano luty 28 2011 - 13:16

Misiek, może najpierw napisz coś więcej o tej rekrutacji. Rozumiem, że zgłosiłeś się na ochotnika, który pozyska tych ludzi, tak?

Tak, jeżeli zgoda na takie coś będzie to z przyjemnością zajmę się rekrutacją :tak:

Rekrutacja będzie wyglądała następująco:
Założony zostanie wątek, w którym przedstawię wymogi bycia redaktorem (znajomość terrarystyki, znajomość ortografii [nie tylko język polski] itd.). Podania będą wysyłane do mnie lub do osoby, która zostanie wyznaczona przez tych "na górze" do zadania rekrutacji. Postaram się stworzyć listę i minimum to by było ok. 6 redaktorów inaczej czekamy dalej ;)
Osobiście mam kilku własnych kandydatów, których od razu bym dał redaktorów, ale nie wiadomo czy te osoby tego chcą ;)

#8 Jackall

Jackall

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 7752 postów

Napisano luty 28 2011 - 18:02

Osobiście mam kilku własnych kandydatów, których od razu bym dał redaktorów, ale nie wiadomo czy te osoby tego chcą

Bez przesady Misiek, do newsów wystarczy jedna osoba, która i tak nie będzie miał zbyt dużo do roboty, a Ty chcesz pół forum zatrudnić ::)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych