Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Reklama

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_Jaszczur55

gosc_Jaszczur55
  • Guests

Napisano marzec 23 2011 - 14:22

Jeśli ktoś ma pomysł na zareklamowanie naszego forum możne tutaj o tym napisać. Admini i Moderatorzy wybiorą kilka najlepszych ( i realnych;D ) pomysłów. Mam Dwa: 1. Stworzyć link przejściowy gdzie każdy będzie mógł dawać go znajomym itp. 2. Jeśli my reklamujemy Allegro to czego Allegro nie reklamuje nas?

#2 gosc_helix

gosc_helix
  • Guests

Napisano marzec 23 2011 - 15:20

Allegro jest reklamowane na wielu serwisach i większości, jak nie wszystkich nie reklamuje ;) A jeśli chodzi o reklamę - może na zaprzyjaźnionych forach? (w ogóle takie mamy?) Proponuję również rozpocząć kampanię "przekaż 1% podatku na Terrarystykę.pl" Może pomogło by to w rozbudowie serwisu :tak:

#3 margola

margola

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1258 postów

Napisano marzec 23 2011 - 15:40

Niestety z reklama nie jest tak prosto jak się wydaje. Po pierwsze bardzo duże koszty, po 2 serwisy terrarystyczne czy o podobnej tematyce raczej nie będą promować konkurencji. 1 procent podatku- np w moim przypadku to kwota śmieszna, a po za tym trzeba mieć nr. KRS itd....

#4 gosc_Jaszczur55

gosc_Jaszczur55
  • Guests

Napisano marzec 23 2011 - 18:20

Ale np. Na Grach internetowych można wstawiać linki wprowadzające .
(Mamy taki linki?)

1 procent podatku- np w moim przypadku to kwota śmieszna,

Margola ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka ;D :tak:

#5 pepe36

pepe36

Member

• Terrarysta
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano marzec 24 2011 - 12:12

według mnie można reklamowac na innych serwisach(po prostu pisac)

#6 gosc_ZeZ

gosc_ZeZ
  • Guests

Napisano marzec 27 2011 - 15:44

Jak dla mnie można, poprosić administratora komixxów o to aby reklamował przez tydzień :P W zamian my będziemy reklamować ich przez miesiąc :D Bądź co bądź była by to duża reklama.

#7 gosc_helix

gosc_helix
  • Guests

Napisano marzec 27 2011 - 16:13

Lepiej nie, w tedy mogłaby nastąpić fala spamerów, dzieci neo i innych idiotów... ;)

#8 gosc_ZeZ

gosc_ZeZ
  • Guests

Napisano marzec 28 2011 - 15:25

No w sumie :) Ale zawsze można zareklamować się na facebooku. Albo na jakimś innej poważniej stronie.Ale TCP ma dużo pomocnych stron np gady-gady, szrek i wiele innych rozbudowanych stron np o gekonie lamparcim.Więc z taką pomocą to forum by się może rozbudowało, ale trzeba spędzić dużo czasu na dopracowaniu opisów i stron.Ewentualnie ktoś może brać ze sobą na giełdy transparent z naszą nazwą forum :D To tyle ode mnie

#9 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano marzec 28 2011 - 16:11

Ponieważ wszyscy prowadzące te strony należą do zespołu TCP ::) A sklepy zoologiczne to różnica....

#10 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano marzec 28 2011 - 16:19

Ewentualnie ktoś może brać ze sobą na giełdy transparent z naszą nazwą forum :D

Jak się forum zrzuci na taki transparent elegancki, to na każdą giełdę w Lublinie wezmę i będzie od początku do końca stał :).

#11 Zax

Zax

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 1923 postów

Napisano marzec 28 2011 - 17:26

Fajną opcją są też wlepki. Jeżeli ktoś by się skusił na zrobienie projektu to można by trochę ich zrobić.

#12 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano marzec 28 2011 - 17:50

Też jestem za. Ale taki transparent, to nie głupi pomysł, tylko by się trzeba zrzucić, bo podejrzewam, że mniej jak 100zł, to nie kosztuje.

#13 Lara

Lara

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 3587 postów

Napisano marzec 28 2011 - 18:07

Ja myślę że transparent to jedno, a drugie można by wymyślić jakieś plakaty z fajnym hasłem i śmiesznym rysunkiem, nawet takie, żeby każdy z nas mógł je wydrukować i rozwiesić w lecznicach wet, szkołach itp. oczywiście za zgodą dyrektora/właściciela lecznicy.

#14 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano marzec 28 2011 - 18:18

Może jaszczurka z turbanem na głowie, jak jakiś sułtan i coś w okół niej biega :P.

#15 Lara

Lara

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 3587 postów

Napisano marzec 28 2011 - 18:21

Heh z fletem w łapach, a przed nią kosz z wysuwającym się do muzyki wężem :P

#16 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano marzec 28 2011 - 20:02

Tak może być :P.

#17 gosc_Jaszczur55

gosc_Jaszczur55
  • Guests

Napisano marzec 29 2011 - 06:37

Mi też się podoba. Ja będę reklamował też terarystyka.pl na forach z gier internetowych :hihi:

#18 Lara

Lara

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 3587 postów

Napisano marzec 29 2011 - 07:12

Proszę Hox specjalnie dla Ciebie (rysowany na szybko) :) [attachment=3345:monthly_02_2015/post-1230-1422993614,2022.jpg] Co prawda z jaszczurki wyszedł mi niedorobiony krokodyl na cienkich i krótkich łapach, ale pomysł generalnie został oddany. ;D EDIT: tak mi jeszcze teraz wpadło do głowy, że na innych forach internetowych jeśli jest zgoda admina takowego forum można by dać w podpisie takie userbary czy jak to się tam nazywa jak kiedyś robił damianszym (?), tylko z nazwa Terrarystyka.pl jednolite dla wszystkich :)

#19 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano marzec 29 2011 - 15:41

Ohh, Lara, wspaniały obraz, dziękuję :P. Co prawda turban nie przypomina turbana, a jaszczurka jaszczurki, ale to szczegół :P.

#20 gosc_Karmelka

gosc_Karmelka
  • Guests

Napisano marzec 29 2011 - 16:22

Hox, szczegółów się czepiasz :P Za to wężyk cudny ;D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych