Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Moje sugestie

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 bozydar

bozydar

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano sierpień 26 2011 - 19:33

Witam! Mam kilka sugestii co zrobić, żeby trochę(być może) rozruszać toważystwo do częstrzego udzielania się na www.terrarystyka.pl . 1. Najważniesza jest funkcjonalność i możliwość szybkiego poruszania się na TP. Trzeba jak najbardziej uprościć forum, wtedy poprostu miło się tu zagląda, a nie tyle tu tego, że poprostu głowa kwadratowa. Forum archiwalne zachęcało(przynajmniej mnie) tym, że nie było tyle nie potrzebnych działów, albo pomiędzy postami nie przewijała mi się jakaś reklama. Rozumiem, że na tym TP zarabia, ale tą reklame można walnąć nad całym wątkiem, a nie jakoś bezsensownie przedzielać. Mnie to osobiście trochę irytuje... i myślę, że to takie niuanse decydują o funkcjonalności forum. A na archiwalnej TP miałem wszystko czarno na białym, albo raczej czerwono na białym;) ale mnie to właśnie urzekło, że forum było przejrzyste i 100razy wolałem pisać na TP niż na np.:TCP(niestety teraz to tak nie wygląda...). 2. Może reklam nie kasujmy, bo tak jak wcześniej wspomniałem to się opłaca, ale"najpopularniejsze opisy" mi osobiście się nie podobają. Głównie z tego powodu, że forum jest wolne jak muł. Niektórzy mają szybkie internety, ale dla tych z wolniejszymi to może być udręka. 3. Jeszcze dodam, że również nie przekonuje mnie"panel użytkownika". Znaczy prywatne wiadomości, czy moje zdjecia jak na każdym forum są niezbędne(może zdjęcia nie są niezbędne tak jak"priv", ale mniejsza z tym, poprostu się przydaje), ale moi znajomi...??? Po co? Od takich spraw jest facebook a nie"forum miłośników terrarystyki" wgl co to ma wspólnego z terrarystyka? Uważam, że jest to nie potrzebne. Czyli patrząc z mojego punktu widzenia nie chodzi o to, żeby było jak najwięcej funkcji, tylko, żeby forum było przejrzyste. To nie jest portal społecznościowy, na którym wszyscy się poznają i wymieniają zdjęciami. To ma być forum do zgłębiania wiedzy terrarystycznej! Z góry przepraszam jeśli uraziłem osoby pracujące na tym forum i zwykłych użytkowników, ale trzeba działać, żeby ożywić trochę TP, bo coś jest nie tak jeżeli userów jest coraz mniej, a z tego co czytałem nikt nie powiedział konkretnie w czym tkwi problem, tylko nawijanie o dobrej atmosferze aleto norma na TP dzięki Adminom, Modom i innym, którzy tworzą tak naprawde tą atmosfere, poprostu są dobrzy;D ;) a przedewszystkim bardzo doświadczeni w hodowli! Pozdrawiam bożydar/Resoviaczek P.S.: Nie mówię, że to trzeba wprowadzić odrazu w życie, ale ktoś musi zacząć i zachęcam innych do podpowiedzi co jeszcze można poprawić.

#2 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano sierpień 26 2011 - 22:35

Mamy w planie właśnie coś podobnego- uproszczenie serwisu itp., ale dopiero na jesieni ;).

#3 Jackall

Jackall

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 7752 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 09:59

Wszystkie wskazówki i propozycje mile widziane i wszystko będzie wzięte pod uwagę ;)

#4 Xeio

Xeio

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 17:54

Znikl przycisk ostatnie odpowiedzi? Czy jakos tak? Nie moge zobaczyc nowych postów :< edit: o juz mam, sorry za posta!

#5 bozydar

bozydar

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 18:17

Gorzej bo też przed chwilą nie miałem...

#6 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 19:20

Przycisk pojawia się, jeśli wejdzie się w jakiś dział. Trzeba się niestety pomęczyć do wrześniowej aktualizacji.

#7 bozydar

bozydar

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 19:45

A i jeszcze mam taki problem, że jak wejdę w jakiś wątek to, żeby zobaczyć nowe wiadomości muszę odświeżać strone.

#8 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano sierpień 27 2011 - 20:13

U mnie to akurat działa ok.

#9 Jackall

Jackall

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 7752 postów

Napisano sierpień 28 2011 - 10:42

Proszę nie szukać błędów, ta wersja będzie racze całkowicie zmieniona, chodzi nam o konkretne wskazówki odnośnie funkcjonalności, co dodać, co jest niepotrzebne itp ;)

#10 Misiek

Misiek

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisano sierpień 28 2011 - 11:07

Proszę nie szukać błędów, ta wersja będzie racze całkowicie zmieniona, chodzi nam o konkretne wskazówki odnośnie funkcjonalności, co dodać, co jest niepotrzebne itp

Wgrać kod strony i forum starego TP i nic więcej nie grzebać. :P

#11 gosc_Rogaty

gosc_Rogaty
  • Guests

Napisano sierpień 28 2011 - 19:15

Proszę nie szukać błędów, ta wersja będzie racze całkowicie zmieniona, chodzi nam o konkretne wskazówki odnośnie funkcjonalności, co dodać, co jest niepotrzebne itp

Wgrać kod strony i forum starego TP i nic więcej nie grzebać. :P

Może niekoniecznie. Ale na pewno sporo uprościć forum ;)

#12 gosc_DAwido

gosc_DAwido
  • Guests

Napisano sierpień 28 2011 - 21:20

Ja bym wszystko "zaorał" i zrobił tak jak było ... ta zmiana tylko pogorszyła te forum :<

#13 TerraWorld

TerraWorld

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisano wrzesień 02 2011 - 09:52

A mnie się nowe forum podoba! Nie wiem co w nim takiego skomplikowanego?:oso: Wszystko jest zielono na białym. Jak ktoś lubi czerwony zamiast zielonego to niech się udziela na archiwalnym.:rotfl: Co do reklamy,to rzeczywiście trochę denerwuje.;)

#14 bozydar

bozydar

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano wrzesień 03 2011 - 12:24

TerraWorld głównie chodzi o to, że jest poprostu tego za dużo, bo po co jest tyle działów jak tak naprawde korzysta się tylko z kilku, najbardziej popularnych. Poza tym jest tu kilka takich detali(jak ta reklama w/w), które wpływają na szybsze, czy prostrze poruszanie się po forum. Pozdrawiam :)

#15 gosc_Karmelka

gosc_Karmelka
  • Guests

Napisano październik 04 2011 - 16:48

Wrzesień minął, kiedy planowana aktualizacja? Teraz jest tego faktycznie za dużo, takie bardzo rozdrobnione, a dzieje się bardzo niewiele. Mam nadzieję że kiedyś znowu będzie się tutaj udzielało tylu terrarystów co kiedyś. Pozdrawiam i czekam

#16 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano październik 04 2011 - 16:59

Niestety caly czas nad tym pracuje, natrafilem na problem techniczny ktory staramm sie w tej chwili rozwiazac. Zrobie wszystko aby dokonczyc plany jak najszybciej sie da :)

#17 I2P

I2P

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano październik 09 2011 - 17:04

Myślę że przydałby sie na forum dział "giełda". Zgadzam się z poprzednikami, stara wersja forum była wspaniała, zmiana według mnie nie poszła na lepsze.

#18 gosc_Karmelka

gosc_Karmelka
  • Guests

Napisano październik 09 2011 - 18:29

Jest giełda, u góry na pasku.

#19 I2P

I2P

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano październik 10 2011 - 08:16

Wiem że na pasku jest dział do którego nikt nie zagląda- "Giełda". Uważam ze jej funkcjonalność i popularność pozostawia dużo do życzenia, odpowiedni dział na forum to lepsze rozwiązanie.

#20 TerraWorld

TerraWorld

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisano październik 10 2011 - 08:42

I2P zgadzam się z twoją uwagą definitywnie.;) Dałem kiedyś ogłoszenie i do tej pory nikt nawet się nie odezwał,ponieważ rzeczywiście chyba nikt tam nie zagląda. Stworzenie jednak nowego działu na forum byłoby znacznie lepszym rozwiązaniem.;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych