Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Moje sugestie

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 I2P

I2P

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano październik 15 2011 - 18:57

Jak tam Panowie? Jaki idzie praca nad nową wersją? he?;) Pozdrawiam Michal

#22 Lara

Lara

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 3587 postów

Napisano październik 16 2011 - 16:47

Modliszka a Ty co kurde wszystko wiedzący że uważasz, że nic nie robią?! Kober napisał że ma jakiś problem techniczny który próbuje rozwiązać i mam nadzieję, że uda się to zrobić szybko, chyba że już się udało, a to że efektów nie widać to nie znaczy, że nić nie robią. Przecież nikt nie wypuścić czegoś zanim tego nie przetestuje więc może takie durne teksty zostaw dla siebie...

#23 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano październik 18 2011 - 11:14

Modliszka a Ty co kurde wszystko wiedzący że uważasz, że nic nie robią?! Kober napisał że ma jakiś problem techniczny który próbuje rozwiązać i mam nadzieję, że uda się to zrobić szybko, chyba że już się udało, a to że efektów nie widać to nie znaczy, że nić nie robią. Przecież nikt nie wypuścić czegoś zanim tego nie przetestuje więc może takie durne teksty zostaw dla siebie...

Bżżż, katastrofa ekologiczna na skalę światową się stała. I po co się tak wnerwiasz? Co to, nie można wyrazić swojego zdania na forum? Zresztą moja wypowiedź była żartem i myślałem, że ktoś inteligentny by to zrozumiał. Ale widzę, że nie -_-

#24 Filip Stadnik

Filip Stadnik

Moderator

• Moderator
  • 799 postów

Napisano październik 18 2011 - 13:47

Modliszka, skoro jesteś taki świetnie poinformowany o tym co się dzieje na forum, kto co robi a czego nie i skoro tak mocno Ci to przeszkadza, to może sam coś zrobisz? Napisz porządny merytorycznie artykuł albo sprowadź na forum kilku zaawansowanych hodowców. Nie umiesz? To masz najmniejsze prawo do wypowiadania się, kto co robi i co powinien robić. Takie durne uwagi sobie daruj, a tłumaczenia, że to był żart są śmieszne. Poza tym sugerowanie komuś, że jest mało inteligentny (zwłaszcza jeśli jest to osoba starsza i zdecydowanie mądrzejsza od Ciebie) jest po prostu bezczelne. Ostrzegam Cię, że nie będę takiego zachowania tolerował na forum. Nowa wersja nastręcza troszkę kłopotów naszemu adminowi, ale wszystko pojawi się jednak a lekkim opóźnieniem. Cierpliwości.

#25 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano październik 18 2011 - 15:48

Napisz porządny merytorycznie artykuł

Otóż właśnie napisalem artykuł w dziale "Prace użytkowników", ale nikt nie raczy go sprawdzić i opublikować. ::)

Poza tym sugerowanie komuś, że jest mało inteligentny

Nikomu nie sugeruję, źle mnie zrozumiałeś. napisałem:

myślałem, że ktoś inteligentny by to zrozumiał.

mi chodziło o to, że Lara niewątpliwie jest inteligentna i się dziwię, że nie zrozumiała.

tłumaczenia, że to był żart są śmieszne.

tia, normalnie koń by się uśmiał hahaha ???

Cierpliwości.

Cierpliwość niestety nie jest moją mocną stroną.

No, to tyle, mam nadzieję że się zrozumieliśmy.

#26 Filip Stadnik

Filip Stadnik

Moderator

• Moderator
  • 799 postów

Napisano październik 18 2011 - 18:11

Otóż właśnie napisalem artykuł w dziale "Prace użytkowników", ale nikt nie raczy go sprawdzić i opublikować.

Ty mówisz o tej tabelce? Proszę Cię. Rozróżniaj pojęcia "Porządny artykuł" oraz "tabelka z podstawowymi danymi".

tia, normalnie koń by się uśmiał hahaha

Dokładnie tak śmieszne są te Twoje "żarty".

Cierpliwość niestety nie jest moją mocną stroną.

To nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Nie podoba się? Droga wolna, bo Twoje ciągłe narzekanie do niczego nie prowadzi. Pomijam już fakt, że narzekanie gdy samemu się nic nie robi to czysta hipokryzja. Skoro nie możesz pomóc przynajmniej nie przeszkadzaj i nie wkurzaj ludzi. Jesteś tu niecałe 5 miesięcy i masz najmniejsze prawo do pouczania i poganiania kogokolwiek na tym forum a już w szczególności administrację. Trochę więcej pokory i szacunku.

#27 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano październik 20 2011 - 12:38

Ty mówisz o tej tabelce? Proszę Cię. Rozróżniaj pojęcia "Porządny artykuł" oraz "tabelka z podstawowymi danymi".

Co nie zmiania faktu że od 3 miesięcy nikt nie raczy jej sprawdzić...

To nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Nie podoba się? Droga wolna,

Nie bardzo rozumiem, wyganiasz mnie stąd czy jak, bo ja ci mówię że sobie nie pójdę jakby co.

#28 Filip Stadnik

Filip Stadnik

Moderator

• Moderator
  • 799 postów

Napisano październik 20 2011 - 22:55

Nie wyganiam tylko mówię, że jak masz zamiar narzekać, jak to tu jest fatalnie to nikt Cię tu nie trzyma na siłę skoro tak Ci się nie podoba to możesz tu nie wchodzić.

#29 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano październik 21 2011 - 18:11

Nie zamierzam przestać tu wchodzić. Po prostu bardzo czekałem na tą aktualizację i jak się dowiedizałem że nie bedzie w planowanym czasie to sie porządnie wnerwiłem.

#30 Filip Stadnik

Filip Stadnik

Moderator

• Moderator
  • 799 postów

Napisano październik 21 2011 - 18:21

Śmieszne jest to, że się wnerwiasz bo jesteś tu od tak niedawna, a narzekasz jakbyś ten serwis tworzył... Cierpliwości, a jak komuś przeszkadza opóźnienie to zapraszamy do pomocy.

#31 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano październik 22 2011 - 14:55

zapraszamy do pomocy.

Jeśli jest możliwośc, to chciałbym pomóc ale nie bardzo wiem jak.

#32 Filip Stadnik

Filip Stadnik

Moderator

• Moderator
  • 799 postów

Napisano październik 22 2011 - 15:23

Napisz do naszego admina czy możesz jakoś pomóc. To on u nas rozdziela zadania i wszystko ogarnia.

#33 gosc_Karmelka

gosc_Karmelka
  • Guests

Napisano listopad 08 2011 - 01:04

Odnowa się ciągnie jak topiony ser :> Zbliża się przynajmniej ku końcowi ?

#34 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 08 2011 - 20:03

Odpowiem dosc wymijajaco jednak zawrze w tym dokladna date ;) W dniach 11-13.11.2011 serwis będzie niedostępny z powodu prac aktualizacyjnych. Sprobujemy włączyć portal z powrotem tak szybko jak to będzie możliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

#35 gosc_helix

gosc_helix
  • Guests

Napisano listopad 09 2011 - 16:01

To będzie ten sam portal, czy ta nowa wersja? :)

#36 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 09 2011 - 19:07

Ten sam :) Kilka rzeczy zostanie zaktualizowanych, czesc poprawionych, czesc wywalonych. A co dokladnie zobaczycie w niedziele 13.11 :)

#37 I2P

I2P

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano listopad 09 2011 - 19:29

No to czekamy ;)

#38 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 12 2011 - 19:00

Wlaczylem wlasnie testowo nowa wersje serwisu :) pracy jeszcze sporo ale nie ma co wstrzymywac dzialania forum. Jak widzicie udalo mi sie wkoncu polaczyc stare archiwalne forum z nowym :) Nie ukrywam ze czesc rzeczy mogla zaginac po drodze np. podpisy, jakies posty tez mogly nie przetrwac przenosin ale mam nadzieje ze tak bedzie duzo lepiej :)

#39 Hox

Hox

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 2761 postów

Napisano listopad 12 2011 - 22:14

Trzeba naprawić wizualnie pasek forumowy. Ten: Kategorie, Ostatnie tematy itp. Ogólnie fajnie :)

#40 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 12 2011 - 22:27

A co z nim nie tak ?:) polecam ctrl + shift + r :) co nieco musi sie odswiezyc na kompie bo bylo kilka zmian. Najlepiej podeslij screena bo ja nie widze tam nic co byloby nie tak :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych