Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Moje sugestie

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 Modliszka gwinejska

Modliszka gwinejska

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano listopad 15 2011 - 15:57

Każdemu przepadło kilka postów. A gdzie się podział pasek na dole, na którym mogliśmy chatować z innymi użytkownikami?

#62 Lara

Lara

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 3587 postów

Napisano listopad 15 2011 - 16:37

Czat będzie, ale prawdopodobnie w nieco innej, starej formie. Cierpliwości na pewno się pojawi :)

#63 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 15 2011 - 17:31

@TerraWorld: 1. Paseczek z menu jeszcze nie przeszedl liftingu ;) bedzie w tonacji pasujacej do reszty serwisu tylko natlok pracy i obowiazkow nie pozwala mi zrobic wszystkiego odrazu :( 2. Jezeli pamietasz chociazby jeden temat w ktorym sie wypowiadales a zniknal? Jest wielce prawdopodobne ze tematy te istnieja w bazie jedynie maja wpisana zla kategorie (ktora np. na nowym forum nie istnieje) da sie to zrobic recznie zeby zlokalizowac ta kategorie i ja zmienic, ale do tego musze miec przynajmniej temat watku :) Takze jezeli cokolwiek pamietasz to prosze o info na PW @Modliszja: jak juz wspomniala Lara bedzie nowy chat (w starej formie tak jak wiekszosc osob chciala zeby wrocil) tylko jak wyzej potrzebuje troche czasu :)

#64 gosc_Rogaty

gosc_Rogaty
  • Guests

Napisano listopad 20 2011 - 11:15

Zauważyłem jeszcze jeden szczegół. Wydaje mi się, ze wygodniej by było jakby w listach gatunków pierwsza od lewej była nazwa zamiast daty dodania ;) Ale to taki szczególik ;)

#65 Kober

Kober

BlackDen

• Administrator
  • 4215 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano listopad 20 2011 - 20:48

Generalnie sie zastanawialem czy data w ogole jest tam potrzebna :) Przy najblizszej wolnej chwili zmienie zeby najpierw byly nazwy :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych