Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Prawdopodobna choroba mego żółwia.

- - - - - zdrowie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Skirmiks

Skirmiks

Newbie

• Terrarysta
  • Pip
  • 1 postów

Napisano marzec 18 2012 - 17:09

Witam. Chciałbym zapytać o coś co niedawno zauważyłem. Mój żółw wydaje słyszalny oddech. Czytałem w pewnej książce że to źle , niestety nie pisali jaka to choroba. Więc... prze okazji chwalę się żółwiem [attachment=4024:monthly_02_2015/post-325-1422993675,7348.jpg]

#2 TerraWorld

TerraWorld

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisano marzec 18 2012 - 17:35

Witaj.Fajny żółw. To fajna książka! Nic dodać nic ująć,napisali że jak żółw wydaje świst przy wydechu to zle,a nie napisali co jest tego przyczyną.:lol: Przyczyn może być wiele.....od drobnego przeziębienia,po zapalenie płuc itd.Nie jestem specjalistą od żółwi,ale większość gadów właśnie przejawia w ten sposób przeziębienie,do tego dochodzi jeszcze wydzielanie śluzu z nosa i pyska,przy poważniejszym stanie.Moja rada to zapewnij żółwiowi wyższą temp.w terra na wyspie ciepła tak do 35-40 stopni,uwzględniając oczywiście miejsce chłodniejsze do którego żółw będzie mógł się udać w celu obniżenia temp.swojego ciała,gdy zajdzie taka potrzeba.Ale pomimo wszystko skonsultuj przypadek z weterynarzem od gadów.Pozdro.
  • Skirmiks lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych