Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

HAMM 08.12.2012- zbieram zamówienia na zwierzęta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Empiu

Empiu

Ja tu tylko sprzątam

• Administrator
  • 3203 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano listopad 19 2012 - 09:34

HAMM 08.09.2012- zbieram zamówienia na zwierzęta

Przyjmuję zamówienia na zwierzęta z Hamm z giełdy 08.12.2012. Mogę odebrać wcześniej zarezerwowane a także poszukać ich bezpośrednio na miejscu. Jeśli ktoś ma problemy z angielskim, istnieje możliwość abym pomogła dokonać rezerwacji (oferty z terraristik.com i nie tylko). Jest także możliwość transportu zwierząt na giełdę. Mile widziany odbiór osobisty w Poznaniu, ale jeśli jest bezpośrednie połączenie PKP czy PKS to również się dogadamy.

Poniżej opinie z moich wcześniejszych transakcji:

http://www.terrarium...-z-hamm-opinia/

Mam doświadczenie w transporcie wszelkiego rodzaju zwierząt, także tych "delikatnych"- na giełdę jeżdżę od 2007 roku- każde z nich jest przewożone w pudełku termoizolacyjnym w odpowiedniej temperaturze. Na giełdę wchodzę jako sprzedawca - 3 godziny wcześniej - mam więc dużo czasu na szukanie zwierząt i niejednokrotnie pozwoliło mi to na znalezienie pojedynczych, wyjątkowych osobników :)

Nie biorę zamówień na jadowite węże.

Proszę o kontakt na PW lub gg: 2793113 :)

#2 Empiu

Empiu

Ja tu tylko sprzątam

• Administrator
  • 3203 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano listopad 29 2012 - 15:57

Ostatnie chwile na złożenie zamówienia, zapraszam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych