Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Żółwie na podłodze

- - - - - warunki hodowli zdrowie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 13:27

ta samica została przezemnie odratowana w zoo chcieli ją uśpić

Dodane po 1 minutach:

oczekuje zdjeć waszych żółwi 

#22 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 13:28

[quote name='sebapop']

foty moich żółwii sa w galerii, zapraszam do oglądania i opini

#23 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 13:37

mojego są w albumie i galeri osobistej

#24 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 14:08

[quote name='sebapop']
Moje sa w albumie.

#25 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 14:22

a więc dziewczyny pozostało nam poczekać na konstruktyną krytykę :lol:

#26 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 17:19

Dziewczynki, żadnej krytyki nie bedzie. Właśnie obejrzałem sobie zdjecia. :D

Dodane po 4 minutach:

Mam pytanko do Asi( tylko się nie denerwuj) na zdjęciu pt dwa domy żołw ma nieciekawą skorupę dlaczego?

#27 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 19:24

cześć Dziewczyny. Pooglądałam sobie trohcę co w tych albumach na tej stronce jest...i wiecie co? chyba nie ma słodszych zwierzaków niż żółwie:) "na zlecenie " brata miałam Wam wysłać te filmiki na maile, bo mam je w swoim aparacie ( a nie mieszkamy razem) tylko one chyba mają za duże rozmiary i nie mogą się wysłać , spakowane w "rar" też nie chciały iść:/ także jutro postaram się nagrać parę takich krótszych i mam nadzieję, że wejdą na maila. Pozdrawiam

#28 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 23:05

[quote name='Malvina']
no to czekam z niecierpliwością :)

[quote name='Malvina']
jasne, że nie ma dlatego wszyscy sie tu znależlismy :wink:
równiez pozdrawiam :D

#29 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano styczeń 07 2006 - 23:30

[quote name='_beatka_']
na ja również czekam z utęsknieniem :lol:
[quote name='sebapop']
bo to pewnie jeden z tych żółwi, która asia uratowała od śmierci i leczyła przez długi okres czasu

#30 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 11:04

cześć, wysłałam przed chwileczką filmiki, tylko trochę pójdą bo mają duże rozmiary:/ powinnłyście dostać ich po 5 tak w przeciągu 45 minut. Na aparacie wszystkie wychodzą ładnie i są jasne, niestety po zgraniu na kompa jeden wyszedł taki jakiś ciemny, ale mam nadzieję, że coś tam dojrzycie :P no nic, biorę sie za sprzątenie szczurkowi. Miłego dnia

#31 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 11:11

[quote name='sebapop']
Co to znaczy nieciekawa ? Ze jest zakurzony i niewypastowany ? ;) Czy ze za gladki ? Nie bardzo rozumiem.

Dołączona grafika

To jest zolwica, ktora mam u siebie najdluzej i nigdy nie byla chora. W tym roku zlozyla jaja. Pozostale zolwie sa "z odzysku" ale juz doszly do siebie. Poza tym jednym, ktorego mi sie nie udalo uratowac i zdechl z powodu niewydolnosci nerek.

#32 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 11:14

dobrze żółwik wygląda co niby z jego pancerzykiem jest nie tak?wg mnie jest ok

#33 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 11:16

Seba, ale ten żółwik ma normalną skorupkę. Może myslałeś o innym zdjęciu?

#34 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 12:12

jak dla mnie żółwiczka jest bardzo ładna, ale fakt, że nie byla "okurzana" przed zrobienie zdjęcia dlatego jest matowa, może o to chodzilo? :roll:

#35 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 12:29

chyba chodziło o "zakurzenia" ściółką :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "wypoleruj" witaminą A+D w płynie to się bedzie świecić 8) 8) 8)

#36 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 12:33

malvino dziekuję za filmiki na maila :) obejrzałam, żółik jest żwawy i wygląda na to, że jest w dobrej kondycji, ale tan dzób przerosniety woła o pomste do nieba... :? musicie cos z tym zrobic koniecznie :!:

#37 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 12:50

Jeszzce przed chwilą wysłałam jeden więc lada chwila powinien dojść. Zgadzam się z dziobem ale co zrobić skoro już jakiś czas temu lataliśmy po różnych wszelkich weterynarzach i wszyscy mówili, że nie podejmą się tego, bo dziób jest ( był ) nie tyle,co przerośnięty ale "masywny" jak to ci weterynarze stwierdzali i nożyce "tego nie chwycą". A ten największy żółw najwyraźniej jest bardzo zaciekawiony aparatem, bo za każdym razem jak go próbuję nakręcić to zmierza do obiektywu i ......haaaapps.... :roll: :lol: :lol: :twisted:

#38 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 14:42

[quote name='Malvina']
Niczym nie bede polerowac to zywe zwierze i nie zamierzam go pastowac. Czy na wolnosci one sie poleruja jakimis mazidlami ?
[quote name='Malvina']
A w jakim one sa formacie bo nie moge ich otworzyc...
[quote name='Malvina']
to pozostaje pilowanie, niestety. Gorzej, ze z dona szczeka moga byc znacznie wieksze problemy.

#39 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 14:49

tak będę szukać kogoś kto się podejmie piłowania i mam nadzieję, że znajdę. Słowo "polerowanie" użyłam żartobliwie, oczywiście, więc sie nie burz:) po prostu specjaliści zalecają, smarowanie skorupy witaminą A+D raz na 2 miesiące, to odżywia skorupę. Buteleczka nie jest droga, a na mojego dużego żółwia starczają 3 kropelki.

#40 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano styczeń 08 2006 - 14:57

po polerce ryski znikną a skorupka się będzie świecić zabieg przeprowadzić parę razy dla lepszego efektu :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: warunki hodowli, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych