Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

Szarańcza, świerszcz, karaczan, drewnojad, mącznik - WYSYŁKA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 terrarysta1258

terrarysta1258

Newbie

• Terrarysta
  • Pip
  • 1 postów

Napisano luty 26 2016 - 10:50

Witam Serdecznie! smile.png

Nazywam się Mikołaj Ćwiek. Moja hodowla karmówki powstała w 2010 roku. Na początku była to mała hodowla – miała zaspokoić zapotrzebowanie na owady moje i moich znajomych, obecnie mam przeznaczony na nią osobny pokój.
Daję Państwu gwarancję, że owady kupione na mojej aukcji na pewno pochodzą z mojej prywatnej hodowli. Nie jest to hurtowy skup owadów z Czech i detaliczna sprzedaż w Polsce.
Owady w mojej hodowli karmione są owocami i warzywami oraz specjalnie przygotowaną karmą suchą (klient zawsze przy zakupie otrzymuje ok. 100g takiej karmy gratis).
Sprzedawane przeze mnie owady są w dobrym stanie fizycznym. W mojej hodowli nie ma zwyczaju sprzedawania wyzyskanych owadów. Za przykład dam tutaj świerszcze bananowe – pomimo sprzedawania owadów w stadium sub/imago przeżywają one u kupującego jeszcze spokojnie 5 tygodni.

OWADY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY! 

Cennik detaliczny:

Szarańcza wędrowna (imago, +/- 7,5cm):
do 50 szt. - 0,75 zł/szt.,
od 51 do 100 szt. - 0,70 zł/szt.,
od 101 do 500 szt. - 0,65 zł/szt.,
od 501 do 1000 szt. - 0,60 zł/szt.

Świerszcze bananowe (sub/imago, 1,5 – 2,5cm):
0,5 l. - 30 zł.,
1 l. - 55 zł.

Karaczan turecki:

do 1,5 cm:
~120 szt. - 9 zł.,
~500 szt. - 26 zł.,
~1000 szt. - 50 zł.

od 1,5 cm do imago:
~120 szt. - 11 zł.,
~500 szt. - 35 zł.,
~1000 szt. - 65 zł.

Drewnojad:

0,5 l. - 17 zł.,
1 l. - 30 zł.

Mącznik:

0,5 l. - 15 zł.,
1 l. - 25 zł.

Wysokobiałkowa karma dla owadów karmowych:

0,5 l. - 5 zł.,
1 l. - 10 zł.

Owady wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej PACZKĄ24. Owady wysyłam od poniedziałku do środy. W okresie zimowym paczki wysyłane są tylko i wyłącznie z Heat Pack'iem (w innym wypadku nie biorę odpowiedzialności za przesyłkę).
Owady są u Państwa najczęściej na następny dzień od nadania, rzadko kiedy paczka zostaje dodatkową noc na poczcie.
Ze swojej strony mogę zapewnić Państwa, że owady zapakuję najlepiej, jak tylko potrafię. Dobrym przykładem na to, że robię to fachowo na pewno jest to, że praktycznie wszystkie wysyłane owady dochodzą do Państwa domów żywe. Rzadko kiedy zdarza się, że padnie więcej niż dwa, trzy osobniki.

Cennik wysyłek:
do 0,5 kg. - 12,50 zł.,
od 0,5 do 5 kg. - 16,50 zł.

Jak już wyżej wspomniałem w okresie zimowym do ceny wysyłki należy doliczyć cenę ocieplacza – 5 zł.

Do swojego adresu proszę o dołączenie numeru telefonu. Dzięki temu dostaniecie Państwo potwierdzenie nadania, numer listu przewozowego i informację o doręczeniu przesyłki.

Kontakt:
- PW.,
- tel.: 502 665 906,
- mail: questmoris@gmail.com

Zapraszam Serdecznie!
Mikołaj Ćwiek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych