Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Zdjęcie

nowa-kama moje kameleony-pierwsza ciąża

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kama3

kama3

Member

• Terrarysta
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaKARPACZ-KOWARY

Napisano luty 07 2017 - 10:15

Witam, muszę się pochwalić. Moja Lusia zniosła 37 jajeczek, jestem z niej dumna, ale nie obyło się bez interwencji weta, ponieważ minął już czas a jajeczek nie ma. Więc dostała zastrzyk na wywołanie i z ledwością zdążyliśmy do domu, a już się zaczęło. Był to dla niej ogromny wysiłek, ale dała radę. Musiałam ją napoić trochę na siłę, bo nie chciała pić, a to było ważne aby się nie odwodniła. Była tak słaba, że nie miała siły chodzić, ale dzisiaj jest lepiej. Nawet zjadła trzy świerszcze, ale pić nie piła więc znowu jej trochę pomogłam. Obecnie wygrzewa się na gałęzi, a jest taka chuda i pomarszczona jak stara babcia. Jeszcze trochę i odzyska całkiem siły i znowu jej będzie pełno, to w terra to na oknie gdzie bardzo lubi mojego benjamina. Więc my już pierwsze znoszenie jaj mamy za sobą, jesteśmy mądrzejsi o tą wiedzę i doświadczenie  ... pozdrawiam

Moderacja: Używaj znaków interpunkcyjnych zamiast pisać jedno zdanie na 6 linijek. Utrudnia to odbiór informacji, które chcesz przekazać oraz łamie pkt. 6 regulaminu forum.

Użytkownik doru edytował ten post luty 07 2017 - 17:15

#2 arekm80

arekm80

Advanced Member

• Terrarysta
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano luty 10 2017 - 16:56

Hej. To świetnie :-) nie wiedziałem że kameleony znoszą aż tyle jaj... :-)
Czekam na info i zdjęcia małych jak się wykluja :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych