Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Pytania o zołwia stepowego

- - - - - wybór zwierzęcia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano lipiec 18 2004 - 19:52

Witam. Chcialem zabrac sie za hodowle tego pociesznego "skorupiaka" :) i w zwiazku z tym mam pare pytan. 1)Na co szczegolnie zwracac uwage przy zakupie 2)Jaka ma byc minimalna wielkosc kupowanego zolwia 3) Terrarium o wielkosci 80x40x40 bedzie wystarczajace? 4) Jaka jest srednia cena mlodych zolwi? 5)do Warszawiakow: w jakim sklepie najlepiej zaopatrzyc sie w z.stepowego? Bede wdzieczny za odpowiedzi. :) Pozdrawiam mm

#2 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano lipiec 19 2004 - 10:12

Mysle, ze wiekszosc, jesli nie wszystkie odpowiedzi znajdziesz czytajac opis zolwia stepowego (poszukaj na stronie glownej serwisu). Jesli zas chodzi o punkt 5. To poszukaj w sklepie Smok ul Ratuszowa (niedaleko wejscia do ZOO) albo w sklepiku na ul Marszalkowskiej 1 (Sklep znznych chodowcow zolwi panstwa Orlowskich)

#3 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano lipiec 21 2004 - 14:08

sklepu państwa Orłowskich nie polecam-sama mam dwa żółwie stepowe stamtąd i na szczęście moje są zdrowe, ale jak poleciłam znajomemu żeby u nich kupił bo chciał greckiego to dostał takiego z ostrym zapaleniem płuc :( gdy wrócił z nim od weterynarza i powiedział o chorobie tego żólwia sprzedawca po burzliwej dyskusji przyniósł mu ziwerzę z zaplecza, jak nie trudno sie domyslić tamto było juz zdrowe...osobiście polecałabym "szreka"!

#4 gosc_organoleptyk

gosc_organoleptyk
  • Guests

Napisano styczeń 13 2005 - 09:35

pyt 1 pancerz musi byc twardy (nie dotyczy mlodych, kilkutygodniowych zolwi),bez pekniec, skaleczen, otarc i innych uszkodzen, skora powinna byc czysta bez ran i pasozytow(roztocza, kleszcze), oczy otwarte, blyszczace, oczodoly niezapadniete, nos suchy, bez sluzowatej wydzieliny, oddech cichy, zolw porusza sie pewnie i nie pociaga tylnimi nogamipancerz trzyma w pozycji pozimej, pancerz na grzbiecie jest uksztaltowany do gatunku zolwia mysle ze 200-250zl z ta wilekoscia trudno mi powiedziec ale jak dla malucha to terra powinno byc odpowiednie

#5 gosc_dr Robert

gosc_dr Robert
  • Guests

Napisano styczeń 13 2005 - 11:04

Przy zakupie koniecznie od razu wziąć dokumenty pochodzenia zwierzaka ! I w ciągu dwóch tygodni zarejestrować go.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybór zwierzęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych