Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Dwa stepowce w jednym terrarium

- - - - - łączenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano listopad 18 2004 - 13:53

Pozdrawiam wszystkich miłośników żółwi. Mam pytanie : czy mogę dokupić do żółwia którego mam 2 dni kolejnego i włożyć do tego samego terarium. Nie wiem czy się zaakceputą wzajemnie. Pierwszy żółw ma 5-8 lat, a drugi jest znacznie młodszy. Wielkość terarium mam odpowiednią do hodowli w jednym terarium nawet 4 żółwi. Czy będą potrzebne 2 kryjówki. Proszę o jak najwięcej informacji na ten temat. Z góry dziękuję. :P

#2 gosc_Asia

gosc_Asia
  • Guests

Napisano listopad 18 2004 - 14:53

Oczywiscie beda potrzebne dodatkowe kryjowki i duzo miejsca do wygrzewania sie i do karmienia. Zolwie beda sie przepychaly i to jest nieuniknione. Jesli nie beda to dwa samce i jesli nie ma istotnej roznicy rozmiarow to nie powinno byc problemu. Nie spodziewaj sie jednak, ze zolwie beda sie lubily i beda bardziej szczesliwe w towarzystwie ;)

#3 gosc_dr Robert

gosc_dr Robert
  • Guests

Napisano listopad 18 2004 - 23:30

Warto byłoby w takich sytuacjach pisać o jaki gatunek żółwia chodzi.

#4 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano listopad 19 2004 - 11:02

Chodzi o żółwia stepowego.

#5 gosc__beatka_

gosc__beatka_
  • Guests

Napisano listopad 21 2004 - 23:15

ja trzymam razem dwie dziewczynki stepowca i jest dobrze,ale jakbys wsadził tak dwa samce to prawdopodobnie jakbyłyby były dojrzałe płciowo to nie byłoby już tak zgodnie i ciagle by walczyły...podaj więc ich płeć,pozdrawiam!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych