Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zarejestruj się już dziś! Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, odpowiadać w tematach innych użytkowników, wysyłać prywatne wiadomości i wiele więcej.

Wasze Akwaterraria - Jak Wyglądają?

pozostałe tematy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosc_manta

gosc_manta
  • Guests

Napisano grudzień 25 2004 - 21:18

jeśli jest tu już taki wątek, to przepraszam, ale nie znalazłam, a chciałabym się dowiedzieć JAK WYGLĄDAJĄ WASZE AKWATERRARIA!!?? chce zalozyc jakie spozadne, tak wiec jesli macie fotki, wstawcie tutaj lub wyslijcie mi na maila manta88@poczta.onet.pl a jesli nie maci efotek, poprostu opiszcie je bylabym bardzo wdzieczna (mam zolwiaka chinskiego - tak wiec najbardziej interesuje mnie akwaterra zolwiakow, ale innych zolwi tez, poniewaz chce w ogole zobaczyc jak to wyglada, i "sciagnac" co najlpsze ;-) )

#2 gosc_Enola

gosc_Enola
  • Guests

Napisano grudzień 28 2004 - 12:13

W mojej prywatnej galerii jest foto calego akwaterra a takze zblizenie na wyspe itp. zapraszam ogolnie im wiecej wody tym lepiej a wyspe moze stanowic jakis efektowny korzen. roslinki wodne nie wyzyja dlugo ale te ladowe i owszem. u mnie nad akwaterra zwiesza sie zielistka i epiprenum (uwaga zeby lisc nie wpadl do wody bo trujace).

#3 gosc_manta

gosc_manta
  • Guests

Napisano grudzień 31 2004 - 20:52

dziekuje bardzo :-) juz "umeblowalam" akwaterra mojego zolwiaka, ale to tak chwilowo, dopuki nie zakupie wszyyyystkiego co potrzebuje :-) po nowym roku ide z nim do weta aby sie upewnic czy jest zdrowy i czy napewno nie moge dokupic mu towarzysza, bo bardzo bym chciala (mam 3 gatunki na oku). Jak zrobie foty tego mojego akwarium ;) to tu wstawie i ocenicie czy dobrze to zrobilam, bo chce zeby Glupi Jasiu mial jak najlepiej :)

#4 gosc_

gosc_
  • Guests

Napisano marzec 17 2005 - 23:01

tez mialem ten problemik ale teraz juz jesy ok. moje akwarium ma 60 litrow i sa w nim dwa zolwiki czerwonolice. fotki mam ale starego akwarium. jak tylko zrobie nowe to pzesle!!.......obiecuje....... :o

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozostałe tematy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych